یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

درباره ما

درباره سایت تغییرهویت با خودشناسی

سایت تغییر هویت با خودشناسی  به مدیریت مهدی کربلایی به شما کمک خواهد کرد تا سبک زندگی خود را بهبود ببخشید و آن را روز به روز رشد دهید.
یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود افراد رشد نکنند، آن است که بر شناخت خود به‌طور موثر کار نمی‌کنند. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم:

۱.ارائه محصولات آموزشی رایگان

۲. ارایه محصولات تخصصی در زمینه شناخت درون و رهایی از ذهن و حرکت در مسیر اعتلا …

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با مساله شما

ما جدیدترین و کاربردی ترین آموزه‌ها را در زمینه خودشناسی و رشد و تعالی برای سبک زندگی متعالی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ما به دنبال آن هستیم که ضمن فراهم آوردن دسترسی سریع و آسان به بهترین آموزه ها در حوژه خودشناسی، دایره محتوای وزین تولیدی و نشر و تالیف مطالب اصیل را هم گسترش دهیم و امید داریم با بهره گیری از کمک و حمایت علاقمندان به سبک زندگی عالمانه موفق به تحقق این اهداف شویم.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.

تماس با ما

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت تغییر هویت با خودشناسی، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: [email protected]

تلگرامhttps://t.me/khod_agahe

اینستاگرامhttps://www.instagram.com/khodagahe/

 

شرح کوتاهی از عقاید و روش کار ما:

معمولا سعی میکنم پدیده‌های مختلف را با زاویه‌ای متفاوت ببینم و چرایی آنها را با عمق بیشتری بررسی کنم.
همانطور که تقریبا همه ما میدانیم مغز در طول سالیان مختلف در روند رشد تدریجی خودش روز به روز تکامل یافته و به همین خاطر از قسمتهای مختلفی مثل مغز قدیم و جدید یا لُب جلویی، میانی، انتهایی و زیرین تشکیل شده‌است. رشد مغز باعث به وجود آمدن یک سخت‌افزار قدرتمند برای نرم‌افزار ذهن انسان شده است و این سیستم عامل پتانسیل به شدت بالایی برای رشد خود در اختیار دارد.
به همین دلیل روز به روز شاهد ظهور افرادی با توان هوشی بالا و همچنین پیشرفت‌های روزافزون در عرصه تکنولوژی و دیجیتال هستیم. ذهن انسان به شدت در حوزه‌های مختلفی در حال جابجایی لبه‌های علم و آگاهی است. دست انسان روز به روز در کشف دنیاها و ساختن ابزار جدید باز و بازتر می‌شود.
اما نکته بسیار مهمی که از آن غافل هستیم اینکه فکر میکنیم ذهن ما را به گمشده خودمان خواهد رساند.
باید توجه کنیم که هراندازه که ذهن انسان را در حوزه‌های مختلفی به پیش می‌برد، به همان نسبت نیز در حوزه‌های دیگری ما را وادار به پسرفت می‌کند.
به عنوان یک مثال خیلی جزئی می‌توانم اشاره کنم که؛ هر اندازه تکنولوژی و ثروت و تجهیزات مختلف بیشتر رشد می‌کند، فیزیک و جسم انسان بیشتر ضعیف‌تر و نحیف‌تر می‌شود.
روز به روز مشکلات و درد و رنج بیشتری در زندگی انسان وارد می‌شود. هر روز شاهد پیداشدن یک نوع بیماری و ویروس جدید هستیم. جنبه معنادار زندگی روز به روز بیرنگ‌تر می‌شود. ارزش‌ها به شدت ناپایدار و سریعا دگرگون می‌شوند. مفهوم زندگی دچار تغییر و معنای خود را از دست می‌دهد.
من ثابت می‌کنم که ذهن انسان در طی مسیر رشد خود دچار ویروس شده و سیستم ما روز به روز به سمت آنتروپی پیش ‌می‌رود. مغز انسان هک شده و از مسیر درست خود به بیراهه کشیده شده است و به همین سبب زندگی‌ها در حال از دست دادن مفهوم و معنا هستند.
به همه علاقمندان و جستجوگران معنای زندگی کمک می‌کنم تا ذهن خودشان را ویروس‌زدایی کنند و کنترل مغز خودشان را به دست بگیرند و به این ترتیب کنترل زندگی خود را در دست خود خواهند داشت. من سعی دارم کمک کنم تا افراد ضمن بهره‌مندی از ذهن خود، اسیر ذهن خود نباشند و در زندگی ‌خود به هدف اصلی و مفهوم واقعی آن نیز برسند.

‌دریافت لینک دانلود در ایمیل‌تان

دانلود رایگان ویدئوی چگونه رضایت دلخواه در زندگی خودم را بسازم

تا 5 دقیقه ارسال می شود
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
برایم ارسال کن
بستن