سه شنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۸

آیا شما مهارت یا تخصص کافی برای کار خود را دارید؟

توانایی های شما

برای این کار شما می توانید توانایی های خودتان را شناسایی کنید و سپس با مقایسه کاری که انجام میدهید متوجه خواهید شد که چه اندازه اشراف و تخصص در کارتان دارید.

همین الان یک قلم و کاغذ بردارید و کار خودتان را در بالای آن بنویسید

توانایی هایی که برای انجام بهینه آن کار لازم است را در زیر آن بنویسید. سعی کنید حداقل ۱۰ مورد توانایی و تخصص را بنویسید که ارتباط مستقیم با کارتان داشته باشد. سپس در جلوی آن تخصص و مهارتها هرکدام را که شما قادر به انجامش هستید را تیک بزنید.

اگر حداقل بیش از ۵۰ درصد توانایی های لازم را دارا بودید شما می توانید در کارتان رشد و به رضایت برسید و احتمالا از رضایت نسبی هم برخوردار هستید.

اگر ۵۰درصد و کمتر از آن مهارت و تخصص لازم را دارا هستید احتمالا رضایت کمتری از روند کارهایتان دارید.

اگر کمتر از ۲۰ درصد از مهارتها و تخصص ها را دارا هستید احتمالا شما از کار خود راضی نیستید و اگر مدیر یا مسئول قسمتی هستید که فکر میکنید آن قسمت به خوبی در حال انجام کار است شاید بعد از مدتی اخبار بدی در مورد آن قسمت به گوش دیگران خواهد رسید.

دانلود فرم شناسایی مهارت و تخصص های کارتان

 

فرم شناسایی مهارت و تخصص‌ها (26 دانلود ها)

 

دوره رایگان چگونه به سرعت از آشفتگی فکری فرار کنم و به آرامش دلخواهم برسم؟

 

 

 

 

همیشه بررسی کنید

گناه

چرا انسان احساس گناه می‌کند؟

در این مقاله به مواردی اشاره خواهیم کرد که فارغ از هرگونه معیارهای اخلاقی یا دینی، عامل مهمی در ایجاد احساس گناه یا پشیمانی بعد از انجام یک کاری در انسان می‌شود. اساساً هر شخصی یک شناخت تقریبی از خود دارد. کمتر افرادی می‌توانند ادعا کنند که تمامی ابعاد وجودی و خصوصیات درونی خود را کاملاً شناخته باشند. اصولاً هر انسانی که به شناخت کاملی از خود و خصوصیات خود رسید باشد به‌ندرت احساس پشیمانی در خود می‌کند. در مورد شناخت بیشتر خود می‌توانید به مقاله ... در همین سایت مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‌دریافت لینک دانلود در ایمیل‌تان

دانلود رایگان ویدئوی چگونه رضایت دلخواه در زندگی خودم را بسازم

تا 5 دقیقه ارسال می شود
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
برایم ارسال کن
بستن صفحه